LISTOPADOWE SPOTKANIE TARNOWSKIEGO WOLONTARIATU MISYJNEGO

W dniach 10-11 listopada odbyło się trzecie powakacyjne spotkanie Tarnowskiego Wolontariatu Misyjnego (TWM).

DZIEŃ RADOŚCI – JUBILEUSZ W ATYRAU

Tamtejsza Administratura Apostolska istnieje od 20 lat. Przewodzi jej tarnowski kapłan - ks. prał. Dariusz Buras.

XXI ROCZNICA ŚMIERCI KS. JANA CZUBY W BRAZZAVILLE

A nadzieja zawieść nie może...” W dniu 27 października, w niedzielę, 21 lat po męczeńskiej śmierci księdza Jana Czuby nasi tarnowscy misjonarze na celebracji eucharystycznej w kościele Pana Jezusa Zmartwychwstałego i Bożego Miłosierdzia w Brazzaville modlili się za naszego męczennika.

OCHRZCZENI I POSŁANI - XIX Diecezjalne Spotkanie Misyjne Róż Różańcowych

Na XIX Diecezjalne Spotkanie Misyjne Róż Żywego Różańca w dniu 26 października 2019 r., przybyło około 1350 osób z 80 parafii diecezji.

MEDAL BENEMERENTI IN OPERE EVANGELIZATIONIS DLA ELŻBIETY WRYK I WANDY SOCHY

W dniu 23 października panie Elżbieta Wryk i Wanda Socha z diecezji tarnowskiej, otrzymały medal „Benemerenti in Opere Evangelizationis”, przyznawany osobom i instytucjom zasłużonym dla misji. Medale zostały wręczone w Warszawie podczas specjalnej gali. Pani Elżbieta została wyróżniona w kategorii "Za zasługi w dziele misyjnym", a pani Wanda w kategorii "Modlitwa i cierpienie dla misji"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11