ZACZYNAMY MISYJNE REKOLEKCJE - 11-13 MAJA - W KOSZYCACH MAŁYCH

Już niedlugo ZACZYNAMY MISYJNE REKOLEKCJE
11-13 MAJA, W KOSZYCACH MAŁYCH. Zapraszamy wszystkich absolwentów i uczestników SAMu, członków Stowarzyszenia IM2, animatorów i sympatyków naszego misyjnego dzieła. Zapisy do 6 maja.

Dodano: Czytaj całość
Od maja rozpoczynamy kolejny etap naszego misyjnego dzielenia: „Makulatura na misyjne studnie”.

MAKULATURA NA MISYJNE STUDNIE – dzięki Wam i zbiórce 150 ton makulatury w jesienno-zimowej edycji, budujemy kolejne trzy studnie głębinowe w Kamerunie, Czadzie i Ugandzie. Od maja zaś rozpoczynamy kolejny etap naszego misyjnego dzielenia: „Makulatura na misyjne studnie”.  Do każdego kilograma makulatury dołącz jedno "Zdrowaś Mario" za misyjnych braci i siostry oraz misjonarzy!

Dodano: Czytaj całość
Świąteczne spotkanie Tarnowskiego Wolontariatu Misyjnego już w najbliższą sobotę, 21 kwietnia - ZAPRASZAMY!

Już w najbliższą sobotę, 21 kwietnia, zapraszamy na świąteczne spotkanie Tarnowskiego Wolontariatu Misyjnego. Rozpoczynamy tym co najważniejsze, czyli modlitwą przed Jezusem eucharystycznym o godz. 17.00. Później, o godz. 17.30 przenosimy się do naszej sali w domu Jana Pawła II. ZAPRASZAMY - DO ZOBACZENIA!

Comiesięczna Msza św. oraz różaniec o beatyfikację ks. Jana Czuby w radio RDN

Comiesięczna Msza św. oraz różaniec o beatyfikację ks. Jana Czuby oraz kanonizacji bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego już dzisiaj, 11 kwietnia. Eucharystia zostanie odprawiona o godz. 18.00, a nabożeństwo różańcowe o godz. 19.00.

Dodano: Czytaj całość
Zmarł śp. Aleksander Piotrowski - tata ks. Bogdana, misjonarza w Republice Konga

Wczoraj, w święto Miłosierdzia Bożego, zmarł śp. Aleksander Piotrowski - tata ks. Bogdana, misjonarza w Republice Konga. Pogrzeb śp. Aleksandra odbędzie się w kościele parafialnym św. Wawrzyńca w Wojniczu w środę 11 kwietnia br. o godz. 15.00.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11