AKTUALNOŚCI
Misyjne Krzyże już wręczone - tarnowscy misjonarze w Gnieźnie

Nuncjusz apostolski w Polsce abp Salvatore Pennacchio poświęcił i nałożył krzyże misyjne duchownym i świeckim misjonarzom i misjonarkom. Wśród nich byli także trzej misjonarze z naszej diecezji: ks. Jan Baran, ks. Radosław Radzik oraz ks. Tomasz Fajt.

Dodano: Czytaj całość
NIECODZIENNA UROCZYSTOŚĆ W NDŻAMENIE - KONSEKRACJA KOŚCIOŁA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego w parafii pw. Świętej Rodziny w Ndżamenie w dzielnicy Dembé, gdzie proboszczem jest ks. Stanisław Worwa pochodzący z Męciny (13 lat w Czadzie), a wikariuszem ks. Paweł Tabiś z Tarnowa (drugi rok w tym kraju) miała miejsce konsekracja kościoła dedykowanego Miłosierdziu Bożemu. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ...

Dodano: Czytaj całość
Prawię tonę makulatury zebrały dzieci z dwóch tarnowskich przedszkoli nr 21 i 24.

Przynoszoną przez dzieci w ostatnich tygodniach makulaturę dzisiaj odebrała nasza misyjna ciężarówka. To znak, że każdy z nas może pomagać misjom dzieląc się tym do czego często nie przywiązujemy wagi. Wiele szkół, przedszkoli, a nawet biur i firm przyłączyło się do naszej akcji. 

Dodano: Czytaj całość
MAKULATURA I KOLOROWY ZŁOM NA MISJE - Już za kilka dni ciężarówki wyruszą po odbiór

Rozpoczynamy kolejny etap naszego misyjnego dzielenia: „Makulatura na misyjne studnie” oraz „Kolorowy złom na misyjny dzwon”. Już za kilka dni ruszą do 15 punktów diecezji tarnowskiej nasze misyjne ciężarówki po odbiór zgromadzonych wcześniej w naszych domach, parafiach i szkołach surowców wtórnych. PUNKTY I HARMONOGRAM ODBIORU...

Dodano: Czytaj całość
Już w niedzielę Miłosierdzia konsekracja kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Ndżamenie w Czadzie

Już za kilka dni dokona się konsekracja kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Ndżamenie w Czadzie w parafii prowadzonej przez ks. Stanisława Worwę, tarnowskiego fideidonistę. 

Dodano: Czytaj całość
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11