NIEDZIELA MISYJNA W TARNOWIE - misyjny marsz,Msza św. i radosne animacje

W dniu 22 października, kiedy w całym Kościele obchodzony był Światowy Dzień Misyjny, Także w Tarnowie setki osób zgromadziły się, aby modlić się w intencji misji oraz dać świadectwo, że wszyscy jesteśmy misjonarzmi. GALERIA ZDJĘĆ...

OGŁASZAMY JUBILEUSZOWY KONKURS NA HYMN KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH 2017

„E gonda Nzapa e mu singila” –  w języku sango, co oznacza w języku polskim: „Tobie Boże dzięki, chwała". To tegoroczne hasło. Zapraszamy parafialne grupy muzyczne, Kolędników Misyjnych, młodych kompozytorów oraz wszystkie osoby o otwartym na misje i twórczym sercu do podjęcia wyzwania stworzenia tegorocznego Hymnu, który Kolędnicy Misyjni wyśpiewają w czasie misyjnej kolędy w naszych domach i parafiach.

Jesienny numer Głoście Ewangelię

Jesień kojarzy się nam zawsze z mocnym akcentem misyjnym. Jest nim Światowy Dzień Misyjny i następujący po nim Tydzień Misyjny. Pobierz nowy numer "Głoście Ewangelię"

Orędzie na Światowy Dzień Misyjny 2017

Drodzy Bracia i Siostry! Również w tym roku Światowy Dzień Misyjny zwołuje nas wokół osoby Jezusa, „pierwszego i największego głosiciela Ewangelii” (PAWEŁ VI, adhort. ap. Evangelii nuntiandi, 7), który nieustannie posyła nas na przepowiadanie Ewangelii miłości Boga Ojca w mocy Duchach Świętego. Dzień ten zachęca nas do ponownego zastanowienia się nad misją w centrum wiary chrześcijańskiej. Kościół jest bowiem misyjny ze swej natury.

Dodano: Czytaj całość
Już jedenasty numer Diecezjalnego Newslettera Misyjnego „Na cały świat”

Drodzy Przyjaciele! Składamy na Wasze ręce kolejny, już jedenasty, numer Diecezjalnego Newslettera Misyjnego „Na cały świat”. Znajdziecie tu informacje o misjonarzach wyruszjących z naszej diecezji, najbliższych misyjnych wydarzeniach związanych z Niedzielą Misyjną oraz innych interesujących działaniach.NEWSLETTER DO POBRANIA - PDF

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11