Ogniska PDMD

W wielu parafiach naszej diecezji działają ogniska PAPIESKIEGO DZIEŁA MISYJNEGO DZIECI.

A oto przyklady do naśladowania w pozostałych parafiach i szkołach.

PARAFIE,  W KTÓRYCH W 2013 R. ISTNIAŁY OGNISKA PDMD:

Biadoliny, Borki, Borzęcin NMB, Brzozowa, Chojnik, Czermin, Dąbrowa Tarnowska, Dębica MBA, Dębno, Filipowice, Florynka, Gołkowice, Grobla, Gromnik, Gródek k. Grybowa, Grybów, Iwkowa, Jadowniki, Jadowniki Mokre, Jaworsko, Jodłowa, Koszyce Wielkie, Krynica św. Antoniego, Laskowa, Limanowa MB Bolesnej, Luszowice, Łętowice, Łużna, Męcina, Mielec – Ducha Świętego, Nagawczyna, Nawojowa, Niedzieliska, Nowa Jastrząbka, Nowy Sącz – św. Heleny, Okulice, Ostrów, Przyszowa, Podgrodzie, Rzezawa, Siekierczyna, Skrzyszów k. Dębicy, Skrzyszów k. Tarnowa, Słotowa, Słupiec, Stróże, Tarnów – bł. Karoliny, Wielka Wieś, Zabrzeż, Zakliczyn św. Idziego, Zawada k. Tarnowa, Ziempniów, Żbikowice.