DNI FORMACJI MISYJNEJ DLA KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH – PARAFIA SZCZAWNICA

W dniach 27 – 31 stycznia w Domu Formacji Misyjnej im. ks. Jana Czuby w Czchowie odbyły się kolejne Dni Formacji Misyjnej dla Kolędników Misyjnych. Korzystając z przerwy w nauce w ramach ferii zimowych, 34 dzieci z województwa małopolskiego radośnie spędzało czas poznając jeszcze bardziej misyjny świat. Dzieci dowiadywały się o życiu swoich rówieśników w krajach misyjnych, pogłębiały wiedzę o Papieskim Dziele Misyjnym Dzieci, poznawały barwne życiorysy świętych związanych z misjami, uczestniczyły w różnych grach, konkursach i zabawach, a nade wszystko miały szansę jeszcze lepiej poznać i przybliżyć się do Pana Boga.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani taką formą feryjnego wypoczynku. Są jeszcze wolne miejsca na turnus dla województwa małopolskiego w dniach 9 – 12 lutego.

Zapisów można dokonywać w Wydziale Misyjnym pod numerem telefonu:

14 631-73-70  w godz. 9:00-12:00 i 13:00-16:00.