ZAPROSZENIE NA XXIII DIECEZJALNE SPOTKANIE MISYJNE RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Wszystkich, którzy chcą modlić się z nami za misje i misjonarzy modlitwą różańcową, zapraszamy na XXIII Diecezjalne Spotkanie Misyjne Róż Żywego Różańca. Będzie ono miało miejsce w Pasierbcu, w dniu 26 października, w sobotę kończącą Tydzień Misyjny.

Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 1000 pod przewodnictwem biskupa tarnowskiego Andrzeja. W kontekście rozpoczęcia etapu diecezjalnego procesu beatyfikacyjnego ks. Jana Czuby, przewidzianego na dzień 22 października – będziemy się modlić o wyniesienie na ołtarze tarnowskiego misjonarza. Dzień naszego spotkania będzie tradycyjnie wspomnieniem rocznicy jego śmierci, która miała miejsce 27 października 1998 r.

Podczas spotkania usłyszymy świadectwa tarnowskich misjonarzy.

Jak zwykle, zapewniamy tradycyjny poczęstunek, w związku z czym prosimy, aby uczestnicy (zarówno indywidualni, jak i grupy) zgłosili wcześniej swoją obecność. Robimy to za pomocą kwestionariusza umieszczonego na stronie diecezjalnej https://diecezja.tarnow.pl/. Należy kliknąć w „Kwestionariusz” znajdujący się na szarym pasku w górnej części stronyZapisy trwają od czwartku 10. do czwartku 24. października.Bardzo prosimy, by zapisujący wpisywali każdą parafię oddzielnie, nawet jeśli przybędą jedną zorganizowaną grupą, w skład której wchodzi kilka parafii.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się w powyższy sposób, nie zwlekając na ostatnią chwilę, gdyż będzie to bardzo pomocne w organizacji spotkania.

Spotkanie, poprzedzone odmówieniem różańca, zakończy się ok. godz. 1400. Księży prosimy o zabranie ze sobą alby.