XXII DIECEZJALNE SPOTKANIE MISYJNE RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA – TARNÓW, PARAFIA BŁ. KAROLINY

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Roze.jpg

ZAPROSZENIE

Wszystkich, którzy chcą modlić się z nami za misje i misjonarzy modlitwą różańcową, zapraszamy na XXII Diecezjalne Spotkanie Misyjne Róż Żywego Różańca. Będzie ono miało miejsce w Tarnowie, w parafii bł. Karoliny, w dniu 28 października, w sobotę kończącą Tydzień Misyjny.

Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 10.00 pod przewodnictwem biskupa tarnowskiego Andrzeja. Będziemy w tym dniu, jak zwykle, modlić się o beatyfikację ks. Jana Czuby – tarnowskiego misjonarza. Dzień naszego spotkania będzie tradycyjnie wspomnieniem 25-tej już rocznicy jego śmierci, która miała miejsce 27 października 1998 r. Po Mszy św. zaplanowana jest projekcja nowego filmu o ks. Janie z 2022 r. pt. „Tata z Małopolski”.

Podczas spotkania, jak zwykle, zapewniamy tradycyjny poczęstunek, w związku z czym prosimy, aby uczestnicy (zarówno indywidualni, jak i grupy) zgłosili wcześniej swoją obecność. Zapisy trwają do wtorku, 24 października. Bardzo prosimy, by zapisujący wpisywali każdą parafię oddzielnie, nawet jeśli przybędą jedną zorganizowaną grupą, w skład której wchodzi kilka parafii.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się w powyższy sposób, nie zwlekając na ostatnią chwilę, gdyż będzie to bardzo pomocne w organizacji spotkania.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Roze.jpg