ZAKOŃCZYŁA SIĘ PIERWSZA SESJA SZKOŁY FORMACJI MISYJNEJ DLA MŁODZIEŻY

W dniach 6-8.10.2023 r. w Domu Formacji Misyjnej w Czchowie odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie młodzieży w ramach Szkoły Formacji Misyjnej. Uczestnicy pod okiem księdza Maksymiliana Lelito i animatorów mieli okazję pogłębić wiedzę na temat idei Kolędników Misyjnych oraz dostępnych sposobów angażowania się w życie misyjne Kościoła. Ważnym elementem była także dyskusja podczas której dzieliliśmy się przemyśleniami na temat kolędowania i pomysłami jak można pielęgnować tę piękną tradycję.

Nie zabrakło również czasu na pogłębianie relacji z Bogiem. Podczas codziennych Mszy Świętych i adoracji Najświętszego Sakramentu uczyliśmy się słuchać Jezusa i odczytywać jego wolę zawartą w Piśmie Świętym.